УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Запрацює Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система

 

Сьогодні 27.04.2021 року зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

14 квітня 2021 року в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Як повідомляє Державна судова адміністрація України (представник якої брав участь у засіданні вказаного комітету) після прийняття Закону, проект якого розглядається, та Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему,  – вона запрацює в повному обсязі, зокрема, буде можливість подавати позови до суду в електронному вигляді.

На комітеті також відзначили, що наразі впроваджуються окремі проекти, та будуть розроблені інші модулі, які ще більше сприятимуть доступу громадян до правосуддя і, власне, полегшать  роботу суддів і судів.

До процесуальних кодексів України вже декілька років, як внесені зміни щодо функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (яка повною мірою ще досі не функціонує) та містяться посилання на Положення про неї (яке ще не прийняте), а перехідні норми кодексів містять цілу низку пунктів, які буду введені в дію лише після початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, тому слідкуємо за процесом її запровадження в судах.

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Публікації

ЄСПЛ встановив незаконність повернення дитини до Великобританії

Постановою від 13 квітня 2021 року у справі № 2-4237/12 (https://reyestr.court.g...

Верховна Рада може скасувати право постійного користування землею

Зареєстровано проект Закону № 5385 від 15.04.2021 року «Про внесення змін до Зем...

Суд розгляне справу за позовом до Уповноваженого із захисту державної мови

Адвокат ЮК «Треско Партнерс» звернувся (як фізична особа) до Уповноваженог...