УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Запрацює Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система

 

Сьогодні 27.04.2021 року зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо забезпечення поетапного впровадження Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

14 квітня 2021 року в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Як повідомляє Державна судова адміністрація України (представник якої брав участь у засіданні вказаного комітету) після прийняття Закону, проект якого розглядається, та Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему,  – вона запрацює в повному обсязі, зокрема, буде можливість подавати позови до суду в електронному вигляді.

На комітеті також відзначили, що наразі впроваджуються окремі проекти, та будуть розроблені інші модулі, які ще більше сприятимуть доступу громадян до правосуддя і, власне, полегшать  роботу суддів і судів.

До процесуальних кодексів України вже декілька років, як внесені зміни щодо функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (яка повною мірою ще досі не функціонує) та містяться посилання на Положення про неї (яке ще не прийняте), а перехідні норми кодексів містять цілу низку пунктів, які буду введені в дію лише після початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, тому слідкуємо за процесом її запровадження в судах.

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Публікації

За зверненням адвоката ЮК «Треско Партнерс» встановлені порушення законодавства в МВС України

На підставі звернення адвоката юридичної компанії «Треско Партнерс», Уповнов...

СУДИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА СКАСОВУВАТИ РЕЄСТРАЦІЮ ОСББ

Декілька мешканців будинку, в якому створено Об’єднання співвласників багатоквар...

ЗМІНИ В СИСТЕМІ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  30.06.2021 року Верховна Рада прийняла в першому читанні за основу про...