УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

main-img

 

Команда TRESCO PARTNERS об’єднує  юристів та адвокатів із багаторічним досвідом завдяки чому наші клієнти успішно досягають своїх цілей та отримують бажаний результат у співпраці з нами.

 

Ми завжди надаємо правову допомогу клієнтам якісно та своєчасно, а креативний підхід до кожної справи дозволяє нам помітно відрізнятися від конкурентів на юридичному ринку України.

МАКСИМ ВАСИЛЬЄВ

МАКСИМ ВАСИЛЬЄВ

Партнер-засновник, адвокат

Практики:

Керівник практик господарського, цивільного та корпоративного права. Також керує практиками у кримінальному праві – щодо економічних злочинів та злочинів проти власності, службових та корупційних злочинів.

Досвід:

Максим має 13-тирічний досвід юридичної практики в Україні, адвокатську діяльність здійснює безперервно з 2012 року. З 2015 року є засновником і партнером юридичної компанії TRESCO PARNTERS, має значний досвід роботи із супроводу судових спорів у сфері цивільного, господарського та корпоративного права, зокрема, щодо захисту та визнання права власності; стягнення заборгованості, збитків тощо; у спорах з примусового виконання, розірвання, визнання недійсними договорів та інших правочинів; корпоративних спорах між учасниками товариства та/або учасників з товариством, спорах між суб’єктами господарювання.

Крім того, Максим здійснює захист та представництво в кримінальному процесі щодо економічних злочинів та злочинів проти власності, корупційних та службових злочинів, а також захист у справах про вчинення корупційних правопорушень та пов’язаних з корупцією.

Освіта: 

У 2009 році отримав диплом магістра з господарсько-правової діяльності з відзнакою (Львівська комерційна академія).

У 2012 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Знання мов: українська, англійська, російська.

НАТАЛІЯ КИРИЧЕНКО

НАТАЛІЯ КИРИЧЕНКО

Партнер-засновник, адвокат

Практики:

Керівник практик нерухомості та будівництва, сімейного, трудового права та міграції. Також керує практиками управління бізнесом та активами приватних клієнтів.

Досвід:

Наталія має 12-тирічний досвід юридичної практики в Україні, адвокатську діяльність здійснює безперервно з 2011 року. З 2015 року є засновником і партнером юридичної компанії TRESCO PARNTERS, має значний досвід супроводу інвестиційних проектів в комерційній та житловій нерухомості та  землі, консультуванні приватних клієнтів з питань інвестування, управління і захисту їхніх капіталів і бізнесу; оформлення документів для іноземних громадян щодо законності їх перебування в Україні та з інших питань.

Крім того, Наталія здійснює захист клієнтів щодо вирішення сімейних спорів, поділу майна подружжя, усиновлення та опіки, визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною, утриманням дитини (виплатою аліментів), оскарженням батьківства та позбавленням батьківських прав.

Освіта: 

У 2009 році отримала диплом магістра права (Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі).

У 2011 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Знання мов: українська, англійська, російська.

АНДРІЙ КОВАДЛО

АНДРІЙ КОВАДЛО

Партнер-засновник, адвокат

Практики:

Керівник практик митного, податкового та кримінального права.  

Досвід:

Андрій має 14-тирічний досвід юридичної практики в Україні, адвокатську діяльність здійснює безперервно з 2011 року. З 2015 року є засновником і партнером юридичної компанії TRESCO PARNTERS, має значний досвід роботи із супроводу спорів із державними органами за результатами податкових та митних перевірок, судового оскарження рішень митних та податкових органів, консультування з питань податкової оптимізації діяльності компаній, досудового врегулювання спорів, стягнення кредитних заборгованостей та захисту  іпотечного майна, повернення активів.

Крім того, Андрій здійснює захист інтересів клієнтів на всіх стадіях кримінального процесу, консультує з питань правового забезпечення безпеки бізнесу та захисту від рейдерських атак, недобросовісної конкуренції, приймає участь у вирішення спорів з контролюючими та правоохоронними органами.

Освіта: 

У 2008 році отримав диплом бакалавра права із знанням англійської мови  (Київський  національний лінгвістичний університет).

У 2010 році отримав диплом магістра права та здобув кваліфікацію юриста (Київський національний університет внутрішніх справ).

У 2011 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Знання мов: українська, англійська, російська.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

- високий професіоналізм персоналу;
- багаторічний досвід роботи;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- орієнтація на позитивний результат;
- високі моральні принципи.

Зазвичай, після першої консультації юриста клієнт стає нашим постійним партнером і довіряє нам найважливіші і складні завдання. В свою чергу ми також зацікавлені у тривалій співпраці і розвитку відносин з кожним клієнтом.

Метою компанії TRESCO PARTNERS є надання якісної допомоги юристів, дії яких спрямовані на досягнення бажаного результату для нашого клієнта. Незалежно від обставин і деталей справи клієнта, кожен з них може розраховувати на збереження адвокатської таємниці. Персонал нашої компанії – це колектив справжніх професіоналів, пов'язаних єдиною метою, корпоративною етикою, взаємною повагою і бажанням виконати свою роботу ідеально.