УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

«Моє провадження, хочу відкриваю, хочу закриваю» – Верховний Суд

Постановою Київського апеляційного суду від 06 липня 2020 року було задоволено скаргу адвокатів ЮК «Треско Партнерс» та скасовано незаконно накладений судом першої інстанції арешт на земельну ділянку.

Наші опоненти оскаржили вказану постанову до Верховного Суду, який з вересня цього року ніяк не міг визначитися що ж робити з цією справою.

Спочатку Верховний Суд відкрив провадження за скаргою, потім нами було подано заяву про передачу справи на розгляд Об’єднаної палати Касаційного цивільного суду Верховного Суду (в силу неоднакового застосування норм процесуального права), а вже постановою від 07 грудня 2020 року (https://reyestr.court.gov.ua/Review/93505133) Верховний Суд, вже інша колегія суддів, після зміни складу суду, закриває провадження за касаційною скаргою.

Ось такий веселий каламбур у Верховному Суді коли судді в одній і тій самій справі спочатку кажуть, що постанова апеляційного суду підлягає оскарженню і потрібно відкривати провадження, а потім навпаки – не оскаржується і провадження треба закривати!

Як же тоді бути адвокатам, не кажучи вже про звичайних громадян?

Ось цитата з постанови Верховного Суду від 07.12.2020 року: «Оскільки встановлено, що касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Київського апеляційного суду від 06 липня 2020 року ВІДКРИТО ПОМИЛКОВО, тобто розгляд справи не здійснюється, ВІДСУТНІ ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЗАЯВИ представника ОСОБА_2 – адвоката Васильєва М.О. про передачу справи на розгляд об`єднаної палати.»

Можливо Верховному Суду простіше було закрити провадження і не передавати справу на розгляд об`єднаної палати. Це був один з прогнозованих варіантів.

Так чи інакше для нас та нашого клієнта такий розвиток подій вигідний, бо арешту на земельну ділянку немає.

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Публікації

За зверненням адвоката ЮК «Треско Партнерс» встановлені порушення законодавства в МВС України

На підставі звернення адвоката юридичної компанії «Треско Партнерс», Уповнов...

СУДИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА СКАСОВУВАТИ РЕЄСТРАЦІЮ ОСББ

Декілька мешканців будинку, в якому створено Об’єднання співвласників багатоквар...

ЗМІНИ В СИСТЕМІ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

  30.06.2021 року Верховна Рада прийняла в першому читанні за основу про...