УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Уникнення юридичної пастки для власників квартир

Правова позиція Юридичної компанії “Треско Партнерс” щодо незаконності закриття адміністративними судами провадження у справах про оскарження рішень державного реєстратора прав на нерухоме майно підтримана Київським апеляційним адміністративним судом.

Адвокат Юридичної компанії “Треско Партнерс” зумів довести Київському апеляційному адміністративному суду (засідання тривало близько двох годин), що постанова Окружного адміністративного суду м. Києва, якою закрито провадження у справі за позовом фізичної особи до державного реєстратора (треті особи: ТОВ «Вектор Плюс» та ТОВ «Дідков») про скасування рішення та зобов’язання вчинити дії, з підстав що «справу нібито не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства», є незаконною.

Підставою для закриття судом першої інстанції провадження у справі, стала, вже скандально-відома постанова Верховного Суду України від 14.06.2016 року по справі № 21-41а16, в якій зроблено висновок про те, що вказані судові спори не є публічно-правовими, а виникають з цивільно-правових угод, а тому підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства.

Разом з тим, ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 19 вересня 2016 року, у складі суддів: Петрика І.Й. (головуючого), Вівдиченко Т.Р., Кобаля М.І. (копія додається), апеляційну скаргу клієнта юридичної компанії “Треско Партнерс” задоволено повністю, свавільну постанову суду першої інстанції скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Посилання на постанову: https://reyestr.court.gov.ua/Review/61415804

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Проекти

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» виграли суди проти Київської митниці

  Адвокати ЮК «Треско Партнерс» зупинили в суді спроби Київської митниці...

ВИГРАЛИ СУД ПРОТИ МОНОПОЛІСТА

Отримали рішення суду про стягнення з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» понад 9...

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» відстояли інтереси клієнта у кредитному спорі

Завдяки вдало вибудуваній стратегії, адвокати юридичної компанії «Tresco Partner...