УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Мережа «Цитрус». Афери з іноземцями.

02 липня 2020 року Приморським районним судом міста Одеси винесено рішення (на даний час набрало законної сили), яким зобов’язано одну з найбільших в Україні мереж магазинів електроніки «Цитрус» (офіційна назва ТОВ «Гаджет Трейдінг») повернути клієнту юридичної компанії «Треско Партнерс» грошові кошти на суму близько 200 000 гривень.

Події, які стали підставою для звернення до суду з позовом, відбувалися в одному з магазинів мережі «Цитрус» у м. Одесі по вул. Віце-Адмірала Жукова, 17/19, де з банківської картки нашого клієнта, який є іноземцем та постійно проживає в США, були без його відома списані грошові кошти на суму близько 7000 доларів США, начебто за купівлю товарів у магазині.

Експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз встановлено, що підписи на чеках по списанню коштів з рахунку клієнта є підробленими.

Про дану ситуацію, як і про судову справу, мережі «Цитрус» було добре відомо, оскільки ними були надані суду оригінали вказаних чеків. Жодних пояснень, ні нашому клієнту, ні суду, «Цитрус» надавати не виявив бажання (можливо через те, що нічого було сказати).

В свою чергу, юридична компанія «Треско Партнерс» докладає всіх зусиль для створення позитивного іміджу України в очах іноземних інвесторів та туристів, зокрема сприяє захисту та відновленню їх прав.

Посилання на рішення: https://reyestr.court.gov.ua/Review/90384043 

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Проекти

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» виграли суди проти Київської митниці

  Адвокати ЮК «Треско Партнерс» зупинили в суді спроби Київської митниці...

ВИГРАЛИ СУД ПРОТИ МОНОПОЛІСТА

Отримали рішення суду про стягнення з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» понад 9...

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» відстояли інтереси клієнта у кредитному спорі

Завдяки вдало вибудуваній стратегії, адвокати юридичної компанії «Tresco Partner...