УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Як починають свою діяльність деякі приватні виконавці.

Приватний виконавець Говоров Павло Володимирович, який «працює» у виконавчому окрузі Київської області, в межах відкритого ним виконавчого провадження щодо виконання ухвали про арешт коштів, в порядку забезпечення судом позову, виніс постанову про стягнення своєї винагороди, в розмірі чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника та подав вказану постанову до виконання державному виконавцю.

Після подання юридичною компанією «Треско Партнерс» позову до суду про скасування вказаної постанови, Говоров П.В. виніс нову постанову про скасування минулої постанови, як нібито помилково винесеної та просив суд закрити провадження у справі.

Однак скасовувати свої ж постанови приватний виконавець не має права. Тому адвокати ЮК «Треско Партнерс» звернулися з відповідним позовом до Київського окружного адміністративного суду, який встановив зазначені обставини в рішенні від 18.09.2018 року у справі № 810/4529/18 (яке набрало законної сили) https://reyestr.court.gov.ua/Review/76626925, попередньо відмовивши приватному виконавцю Говорову П.В. у закритті провадження.

Отже деякі приватні виконавці, відчувши надану їм законом владу (майже такі ж повноваження як і в Державної виконавчої служби України) починають свою діяльність не зовсім з того, що треба та намагаються нажитися за рахунок майна громадян (та юридичних осіб), та діють за принципом, «а раптом вийде», а коли отримують належний спротив, відразу намагаються «виправити» допущенні порушення, вчинені з відвертим ігноруванням прав учасників виконавчого провадження.

https://ukrogis.com/adresi-privatnix-vikonavciv/vikonavec-govorov-pavlo-volodimirovich.html?fbclid=IwAR2_4VuAWu1mx–tkKeQg9oY4lCITulRjk7xrqvb87eBrzoQuA27sKWu8G8

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Проекти

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» виграли суди проти Київської митниці

  Адвокати ЮК «Треско Партнерс» зупинили в суді спроби Київської митниці...

ВИГРАЛИ СУД ПРОТИ МОНОПОЛІСТА

Отримали рішення суду про стягнення з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» понад 9...

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» відстояли інтереси клієнта у кредитному спорі

Завдяки вдало вибудуваній стратегії, адвокати юридичної компанії «Tresco Partner...