УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

І знову про корупційні правопорушення!

Покажемо ситуацію щодо нашумівшої, завдяки діям Конституційного Суду, теми корупційних правопорушень та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), дещо з іншого боку.

Так, Солом’янським районним судом м. Києва розглядалася справа, ініційована НАЗК, щодо наявності, на їх думку, в діях особи – державного службовця (клієнта ЮК «Треско Партнерс») ознак правопорушень пов’язаних з корупцією передбачених статтею 172-7 КУпАП. Прокуратура також підтримувала в суді таку позицію НАЗК.

Разом з тим, адвокати ЮК «Треско Партнерс» зуміли переконати суд у відсутності складу правопорушень (зокрема, відсутності реального конфлікту інтересів) у діях нашого клієнта.

Позиція адвокатів була повністю прийнята судом, про що зазначено в Постанові суду, посилання: https://reyestr.court.gov.ua/Review/92600400

При цьому суддя, яка виносила зазначену Постанову, вперше встановила відсутність вини особи за вказаною статтею (172-7 КУпАП), на відміну від інших аналогічних справ, які нею розглядалися.

Тому відповідальність за правопорушення пов’язані з корупцією є цілком реальною в Україні, проте у випадку правильно обраної стратегії захисту, є досить високі шанси довести невинуватість особи в суді, в чому завжди допоможуть адвокати ЮК «Треско Партнерс».

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Проекти

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» виграли суди проти Київської митниці

  Адвокати ЮК «Треско Партнерс» зупинили в суді спроби Київської митниці...

ВИГРАЛИ СУД ПРОТИ МОНОПОЛІСТА

Отримали рішення суду про стягнення з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» понад 9...

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» відстояли інтереси клієнта у кредитному спорі

Завдяки вдало вибудуваній стратегії, адвокати юридичної компанії «Tresco Partner...