УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Гарантування вкладів чи зловживання статусом

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб є установою, за якою законодавчо закріплена ціла низка вагомих функцій, повноважень та заходів впливу.

Разом з тим Фонд, зловживаючи своїм статусом та правом на звернення до суду, подав велику кількість завідомо безпідставних позовів.

Юридична компанія «Треско Партнерс» надає правову допомогу своєму клієнту, до якого подано позов Фондом (та його уповноваженою особою) про встановлення нікчемності правочину для позбавлення нашого клієнта прав вимоги на суму 92 мільйони гривень та передачі таких прав комерційному банку, все керівництво яким на даний час здійснює Фонд (в процедурі ліквідації банку).

Ми вступили в дану справу в 2017 році на стадії коли ситуація вже була майже безвихідна і перша та апеляційна інстанція винесла рішення на користь Фонду.

Однак за касаційною скаргою адвоката ЮК «Треско Партнерс» вказані судові рішення (винесені на користь Фонду та проти нашого клієнта) були скасовані, як незаконні, а справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.

Посилання на текст зазначеного рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/66561633

В процесі розгляду даної справи на новому розгляді вирішувалось, зокрема, питання призначення та проведення судової експертизи у даній справі.

Суд апеляційної інстанції двічі підтвердив (в постановах від 18.01.2018 року та від 07.03.2019 року) правильність доводів адвокатів ЮК «Треско Партнерс» щодо порядку призначення експертизи та переліку питань, на які експерту необхідно дати відповідь, що зіграло важливу роль при розгляді справи по суті.

Посилання на тексти зазначених рішень в ЄДРСР:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/71917986

http://reyestr.court.gov.ua/Review/81079923

Нещодавно (20.11.2019 року) в Господарському суді м. Києва відбувся вже розгляд даної справи по суті на якому адвокату ЮК «Треско Партнерс» вдалося переконати суд у безпідставності пред’явлених позовних вимог, та добитися винесення рішення про відмову в задоволенні позову в повному обсязі, захистивши на даному етапі інтереси нашого клієнта.

Посилання на текст зазначено рішення в ЄДРСР:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/86038094

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Проекти

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» виграли суди проти Київської митниці

  Адвокати ЮК «Треско Партнерс» зупинили в суді спроби Київської митниці...

ВИГРАЛИ СУД ПРОТИ МОНОПОЛІСТА

Отримали рішення суду про стягнення з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» понад 9...

Адвокати ЮК «Треско Партнерс» відстояли інтереси клієнта у кредитному спорі

Завдяки вдало вибудуваній стратегії, адвокати юридичної компанії «Tresco Partner...