УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Юридичні послуги у сфері нерухомості

Перевірка квартири перед купівлею.

Кожен, хто всерйоз вирішує питання придбання нерухомості, в першу чергу цікавиться, чи в порядку документи на квартиру, що купується? Вирішити це питання вам допоможуть фахівці нашої компанії.

Експертиза об’єктів нерухомості, зокрема, як квартир на вторинному ринку, так і в новобудовах, дозволяє переконатися, що стосовно обраної вами квартири не існує ніяких перешкод для здійснення операцій купівлі-продажу. А це означає, що ніхто не зможе заперечити ваше право власності на придбану квартиру.

Натомість існування різного роду обтяжень, судових спорів, порушень законодавства при будівництві чи набутті у власність квартири її попереднім власником, можуть створити вам суттєві перешкоди в подальшому використанні квартири або, взагалі, позбавити вас права власності на неї. Саме для запобігання таким випадкам і необхідна участь кваліфікованого юриста.

При цьому перевірку краще проводити до внесення авансу (завдатку) за квартиру.

Судові спори.

Досить часто дії банків чи колекторських компаній спрямовані на протиправне позбавлення громадян житла, після укладення ними кредитних договорів. В такому випадку ефективним способом захисту є звернення до суду з позовом про скасування незаконно проведеної державної реєстрації, визнання права власності, визнання іпотеки припиненою тощо.

Адвокати ЮК “Треско Партнерс” неодноразово повертали громадянам через суд їхнє право власності на квартири, які в них намагалися відібрати колекторські компанії, а також захищали права громадян на їх нерухомість у випадку оспорення права власності третіми особами.

 

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Практики

Кримінальне право

- захист підозрюваного, обвинуваченого, підсудного у кримінальному провадженні; ...

Сімейне та спадкове право

- супровід оформлення прав на спадщину, її прийняття; - супровід справ про ро...

Податкове та митне право

- супровід митного оформлення та розмитнення товарів; - податкове планування,...