УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

+38 (050) 012 86 47

УкраїнськаРусскийEnglishFrançais

Меню

Юридичне супроводження договірної діяльності

Договірне право присутнє у всіх сферах життя: від покупок в магазині до міжнародних відносин. Однак на практиці договори виконуються не завжди. Часом формулювання договору не встановлюють належної відповідальності за невиконання зобов’язань. Як наслідок – неможливо пред’явити вимоги до контрагента.

Невірно укладена угода принесе збитки. Якщо недотримана встановлена ​​законом форма договору або не вірно викладені умови, договір можна визнати недійсним. А гроші, передані контрагенту, повернути буде вкрай складно.

Укладення договору – це узгодження сторонами цілей і умов домовленостей, а не папір, на якому він викладений. Письмова форма – тільки підтвердження того, що договір укладено. В окремих випадках можливо встановити наявність договору іншими доказами і захистити порушене право.

Ризики при укладанні договорів

Якщо при укладенні договору не залучити юриста – спеціаліста по роботі з договорами, існує ризик підписати документ, який буде складений виключно в інтересах одного з контрагентів. Формально договір буде відповідати закону. Однак його умови можуть не збігатися з цілями, на які розраховував клієнт, що може спричинити небажані та дороговартісні в майбутньому суперечки і судові спори.

Тому залучення до процесу укладення договорів юриста є важливою складовою безпеки як діяльності компанії, так і гарантованого захисту інтересів клієнта при виконанні договору іншою стороною.

Наші адвокати забезпечують: 

– правовий супровід переговорів щодо укладення, зміни та розірвання договорів;

– підготовка договорів, в т.ч. й зовнішньоекономічних;

– ініціювання та участь в судових процесах щодо примусового виконання договорів, визнання недійсними договорів, їх розірвання тощо.

Замовте терміновий зворотний дзвінок

З 09:00 до 18:00 пн.-пт.

Практики

Кримінальне право

- захист підозрюваного, обвинуваченого, підсудного у кримінальному провадженні; ...

Сімейне та спадкове право

- супровід оформлення прав на спадщину, її прийняття; - супровід справ про ро...

Податкове та митне право

- супровід митного оформлення та розмитнення товарів; - податкове планування,...